Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leopoldo

Është emri yt Leopoldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Luitpold
Djem me tinguj të ngjashëm:Leupold, Lopolda, Lubbelt, Lopold, Leopold, Lopoldi, Leovylito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leopolda, Lovely Lato
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6220 Leopoldo's në Facebook. Pozicioni #8610
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1937
Komente nga LeopoldoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leopoldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leopoldo? Voto për emrin tënd