Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leopolda

Është emri yt Leopolda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Leopold
Djem me tinguj të ngjashëm:Leopoldo, Leupold, Lopolda, Lubbelt, Lopold, Leopold, Lopoldi, Leovylito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lovely Lato
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Leopolda's në Facebook. Pozicioni #324119
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LeopoldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leopolda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leopolda? Voto për emrin tënd