Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lopold

Është emri yt Lopold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leopoldo, Leupold, Lopolda, Lubbelt, Leopold, Lopoldi, Leovylito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leopolda, Lovely Lato
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LopoldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lopold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lopold? Voto për emrin tënd