Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Leopold

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Leopold.
Është emri yt Leopold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Njerëz
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Luitpold
Variante:Leopolda, Leopoldine, Leupold, Luitpold
Djem me tinguj të ngjashëm:Leopoldo, Leupold, Lopolda, Lubbelt, Lopold, Lopoldi, Leovylito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leopolda, Lovely Lato
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3735 Leopold's në Facebook. Pozicioni #12852
Kategoritë:Popullore danez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga LeopoldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leopold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leopold? Voto për emrin tënd