Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luitpold

Është emri yt Luitpold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leopold
Variante:Leopold, Leopoldo
Djem me tinguj të ngjashëm:Litpold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Litpold
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Luitpold's në Facebook. Pozicioni #759570
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LuitpoldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luitpold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luitpold? Voto për emrin tënd