Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Leisl

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Leisl.
Është emri yt Leisl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lucila, Leslie, Lazlo, Lisle, Lixel, Lesley, Lasalle, Lykle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lejla, Liesel, Liezel, Liesl, Leslee, Lajla, Luzilla, Luciele
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 505 Leisl's në Facebook. Pozicioni #56088
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LeislPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leisl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leisl? Voto për emrin tënd