Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kriss

Është emri yt Kriss? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kerk, Kris, Kraig, Kirk, Kyros, Kurush, Kars, Kyriakos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keres, Krizia, Kairos, Kirsi, Karessa, Kiros, Kerija, Karissa
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8935 Kriss's në Facebook. Pozicioni #6461
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga KrissPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kriss? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kriss? Voto për emrin tënd