Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klāvs

Është emri yt Klāvs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klevis, Klavs, Kalpesh, Kleopas, Klopas, Kalvis, Kalapács
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klevisa, Kelebek, Kalypso, Kolab Wak Skyz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 285 Klāvs's në Facebook. Pozicioni #84594
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga KlāvsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klāvs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klāvs? Voto për emrin tënd