Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kiandra

Është emri yt Kiandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Keandra, Kentaro, Keondre, Kendor, Kynedyr, Keyondre, Kuinder, Knutr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kasandra, Kendra, Kassandra, Kasondra, Kindra, Kiandria, Kendria, Kósa Andrea
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1005 Kiandra's në Facebook. Pozicioni #34024
Kategoritë:
Komente nga KiandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kiandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kiandra? Voto për emrin tënd