Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kestutis

Është emri yt Kestutis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kadig, Kitchi, Katashi, Kostek, Kostas, Katsuo, Kudakwashe, Kuds
Vajza me tinguj të ngjashëm:Khadija, Kadisha, Kujtesa, Katica, Kitija, Ketija, Khadijeh, Khadiga
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1360 Kestutis's në Facebook. Pozicioni #27337
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga KestutisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kestutis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kestutis? Voto për emrin tënd