Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kamile

Është emri yt Kamile? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Camillus
Djem me tinguj të ngjashëm:Kemal, Kanella, Kunal, Kamal, Kamiel, Kennelly, Kenley, Kinnell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kamila, Kamela, Kamelia, Kamille, Kamilla, Kamilia, Kamala, Kamili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1225 Kamile's në Facebook. Pozicioni #29505
Kategoritë:Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga KamilePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kamile? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kamile? Voto për emrin tënd