Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kamil

Është emri yt Kamil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Camillus
Variante:Kamili
Djem me tinguj të ngjashëm:Kemal, Kanella, Kunal, Kamal, Kamiel, Kennelly, Kenley, Kinnell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kamila, Kamela, Kamelia, Kamille, Kamilla, Kamilia, Kamala, Kamili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23520 Kamil's në Facebook. Pozicioni #3002
Kategoritë:Emrat Çeke - Top 100 polonisht emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga KamilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kamil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kamil? Voto për emrin tënd