Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jonalyn

Është emri yt Jonalyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jennalyn, Janwillem, Jaka Maulana, Jahmilian, Jenilynn, Jan-Willem, Jan Willem, Jane Alam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jamilyn, Jonalynn, Jennilyn, Jenalyn, Jaimelynn, Jenalynn, Junalyn, Jonnelin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29030 Jonalyn's në Facebook. Pozicioni #2523
Kategoritë:Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga JonalynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jonalyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jonalyn? Voto për emrin tënd