Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jenilynn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jenilynn.
Është emri yt Jenilynn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jennalyn, Janwillem, Jaka Maulana, Jahmilian, Jean-Leon, Jan-Willem, Jan Willem, Jane Alam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jamilyn, Jonalynn, Jennilyn, Jenalyn, Jaimelynn, Jonalyn, Jenalynn, Jonnelin
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Jenilynn's në Facebook. Pozicioni #281728
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JenilynnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jenilynn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jenilynn? Voto për emrin tënd