Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jenalyn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jenalyn.
Është emri yt Jenalyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jennalyn, Janwillem, Jaka Maulana, Jahmilian, Jenilynn, Jean-Leon, Jan-Willem, Jan Willem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jamilyn, Jonalynn, Jennilyn, Jaimelynn, Jonalyn, Jenalynn, Jonnelin, Junalyn
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10640 Jenalyn's në Facebook. Pozicioni #5644
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga JenalynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jenalyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jenalyn? Voto për emrin tënd