Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jennalyn

Është emri yt Jennalyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Janwillem, Jaka Maulana, Jahmilian, Jenilynn, Jan-Willem, Jan Willem, Jane Alam, Jaimy Milan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jamilyn, Jonalynn, Jennilyn, Jenalyn, Jaimelynn, Jonalyn, Jenalynn, Junalyn
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2990 Jennalyn's në Facebook. Pozicioni #15266
Kategoritë:
Komente nga JennalynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jennalyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jennalyn? Voto për emrin tënd