Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jennilyn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jennilyn.
Është emri yt Jennilyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jennalyn, Janwillem, Jaka Maulana, Jahmilian, Jenilynn, Jean-Leon, Jan-Willem, Jan Willem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jamilyn, Jonalynn, Jenalyn, Jaimelynn, Jonalyn, Jenalynn, Jonnelin, Junalyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8475 Jennilyn's në Facebook. Pozicioni #6710
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga JennilynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jennilyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jennilyn? Voto për emrin tënd