Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jocelyn

Është emri yt Jocelyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gautzelin
Variante:Jocelyne, Joselyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Julian, Jolan, Julen, Jalen, Jolon, Jolyon, Julan, Juliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Juliana, Jacqueline, Jolina, Joseline, Julianne, Jelena, Julina, Joslin
Vlerësimi:
4/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 172335 Jocelyn's në Facebook. Pozicioni #588
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga JocelynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jocelyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jocelyn? Voto për emrin tënd