Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jennyfer

Është emri yt Jennyfer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Junipero, Jeanpiere, Janvier, Jeanpierre, Jean-Pierre, Jean Pier, Jeampierre, Jean-Pier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jennifer, Jenifer, Jhenifer, Jhennifer, Jeniver, Jennyffer, Jennifur, Jennyver
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5610 Jennyfer's në Facebook. Pozicioni #9343
Kategoritë:Emrat irlandez
Komente nga JennyferPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jennyfer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jennyfer? Voto për emrin tënd