Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hortensius

Është emri yt Hortensius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Hortense
Djem me tinguj të ngjashëm:Hearding, Harding, Hartensia, Hardewynus, Hartense, Hortensio, Hortence, Hardiansyahah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hortencia, Hortensia, Hartencia, Hortenzia, Hortense, Hortência
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Hortensius's në Facebook. Pozicioni #3300232
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HortensiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hortensius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hortensius? Voto për emrin tënd