Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hortensia

Është emri yt Hortensia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Hearding, Harding, Hartensia, Hortensius, Hardewynus, Hartense, Hortensio, Hortence
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hortencia, Hartencia, Hortenzia, Hortense, Hortência
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1785 Hortensia's në Facebook. Pozicioni #22347
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HortensiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hortensia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hortensia? Voto për emrin tënd