Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hortensio

Është emri yt Hortensio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hearding, Harding, Hartensia, Hortensius, Hardewynus, Hartense, Hortence, Hardiansyahah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hortencia, Hortensia, Hartencia, Hortenzia, Hortense, Hortência
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Hortensio's në Facebook. Pozicioni #282597
Kategoritë:
Komente nga HortensioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hortensio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hortensio? Voto për emrin tënd