Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hortense

Është emri yt Hortense? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hortensius
Djem me tinguj të ngjashëm:Hearding, Harding, Hartensia, Hortensius, Hardewynus, Hartense, Hortensio, Hortence
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hortencia, Hortensia, Hartencia, Hortenzia, Hortência
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1845 Hortense's në Facebook. Pozicioni #21834
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HortensePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hortense? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hortense? Voto për emrin tënd