Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harding

Është emri yt Harding? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hearding
Djem me tinguj të ngjashëm:Hearding, Hartensia, Hortensius, Hardewynus, Hartense, Hortensio, Hortence, Hardiansyahah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hortencia, Hortensia, Hartencia, Hortenzia, Hortense, Hortência
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 1.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 455 Harding's në Facebook. Pozicioni #60455
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga HardingPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harding? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harding? Voto për emrin tënd