Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hillary

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hillary.
Është emri yt Hillary? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hilarius
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilario, Hilaire, Hilaar, Halary, Hillar, Healer, Hillery, Hilair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hilary, Hilliary, Heller, Hilaeira, Hilaria, Hawler, Heleri, Hiolair
Vlerësimi:
4.5/5
yje 745 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 507 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 498 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 496 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 659 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 655 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 68555 Hillary's në Facebook. Pozicioni #1275
Kategoritë:Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1898 - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga HillaryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hillary? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hillary? Voto për emrin tënd