Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hilaria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hilaria.
Është emri yt Hilaria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hilarius
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilario, Hilaire, Hilaar, Halary, Hillar, Healer, Hillery, Hilair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hillary, Hilary, Hilliary, Heller, Hilaeira, Hawler, Heleri, Hiolair
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 965 Hilaria's në Facebook. Pozicioni #35143
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HilariaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hilaria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hilaria? Voto për emrin tënd