Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hillery

Është emri yt Hillery? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilario, Hilaire, Hilaar, Hillar, Healer, Halary, Hilair, Hweolere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hillary, Hilary, Hilliary, Heller, Hilaria, Hilaeira, Hawler, Heleri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1205 Hillery's në Facebook. Pozicioni #29865
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga HilleryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hillery? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hillery? Voto për emrin tënd