Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hilary

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hilary.
Është emri yt Hilary? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hilarius
Variante:Hilaire, Hiolair
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilario, Hilaire, Hilaar, Halary, Hillar, Healer, Hillery, Hilair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hillary, Hilliary, Heller, Hilaeira, Hilaria, Hawler, Heleri, Hiolair
Vlerësimi:
4.5/5
yje 146 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 113 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 111 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 110 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 138 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 138 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 81985 Hilary's në Facebook. Pozicioni #1106
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1902
Komente nga HilaryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hilary? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hilary? Voto për emrin tënd