Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Heriberto

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Heriberto.
Është emri yt Heriberto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Herbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Herbert, Heribert, Herberto, Harbert, Herpert, Harford, Haraford, Herbort
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hurbert
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8090 Heriberto's në Facebook. Pozicioni #6981
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga HeribertoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heriberto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heriberto? Voto për emrin tënd