Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harbert

Është emri yt Harbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ariberto, Erberto, Eriberto, Harper, Herber, Herbert, Heribert, Herper, Herpert
Djem me tinguj të ngjashëm:Herbert, Heribert, Heriberto, Herberto, Herpert, Harford, Haraford, Herbort
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hurbert
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105 Harbert's në Facebook. Pozicioni #176005
Kategoritë:
Komente nga HarbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harbert? Voto për emrin tënd