Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Herberto

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Herberto.
Është emri yt Herberto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Herebeorht
Djem me tinguj të ngjashëm:Herbert, Heribert, Heriberto, Harbert, Herpert, Harford, Haraford, Herbort
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hurbert
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205 Herberto's në Facebook. Pozicioni #107762
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga HerbertoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Herberto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Herberto? Voto për emrin tënd