Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Herbert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Herbert.
Është emri yt Herbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zotëri, ushtria
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Harbert
Variante:Heriberto
Djem me tinguj të ngjashëm:Heribert, Heriberto, Herberto, Harbert, Herpert, Harford, Haraford, Herbort
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hurbert
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 52860 Herbert's në Facebook. Pozicioni #1577
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore polonisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga HerbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Herbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Herbert? Voto për emrin tënd