Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Heribert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Heribert.
Është emri yt Heribert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Harbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Herbert, Heriberto, Herberto, Harbert, Herpert, Harford, Haraford, Herbort
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hurbert
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 285 Heribert's në Facebook. Pozicioni #84734
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HeribertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heribert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heribert? Voto për emrin tënd