Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hemilly

Është emri yt Hemilly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamel, Heanleah, Hanly, Haniel, Hananel, Hanley, Hoàn Lê, Hummel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ha-Neul, Haneul, Hannalee, Hana Nailah, Hanameel, Humla, Hanal, Hemily
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 83 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 93 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Hemilly's në Facebook. Pozicioni #517851
Kategoritë:Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga HemillyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hemilly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hemilly? Voto për emrin tënd