Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hanly

Është emri yt Hanly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamel, Heanleah, Haniel, Hananel, Hanley, Hoàn Lê, Hummel, Humala
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ha-Neul, Haneul, Hannalee, Hana Nailah, Hanameel, Humla, Hanal, Hemily
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Hanly's në Facebook. Pozicioni #142469
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HanlyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hanly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hanly? Voto për emrin tënd