Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hannalee

Është emri yt Hannalee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamel, Heanleah, Hanly, Haniel, Hananel, Hanley, Hoàn Lê, Hummel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ha-Neul, Haneul, Hana Nailah, Hanameel, Humla, Hanal, Hemily, Hannalie
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Hannalee's në Facebook. Pozicioni #182437
Kategoritë:Popullore korean emrat vajzë
Komente nga HannaleePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hannalee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hannalee? Voto për emrin tënd