Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hanley

Është emri yt Hanley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamel, Heanleah, Hanly, Haniel, Hananel, Hoàn Lê, Hummel, Humala
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ha-Neul, Haneul, Hannalee, Hana Nailah, Hanameel, Humla, Hanal, Hemily
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 765 Hanley's në Facebook. Pozicioni #41577
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HanleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hanley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hanley? Voto për emrin tënd