Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hans

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hans.
Është emri yt Hans? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Hansal
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamza, Hamsa, Hanes, Hank, Hanke, Himesh, Henk, Henning
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hansi, Hanik, Henka, Hinke, Hamako, Huong, Hang, Hyun-Jae
Vlerësimi:
4.5/5
yje 384 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 225 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 224 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 221 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 346 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 346 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 76790 Hans's në Facebook. Pozicioni #1155
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Top 100 Swahilian emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore holandez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga HansPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hans? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hans? Voto për emrin tënd