Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gennadi

Është emri yt Gennadi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gennadiy
Djem me tinguj të ngjashëm:Gent, Genti, Giacinto, Gund, Gennadiy, Gumwant, Gunde, Gandhi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginata, Gianetta, Giacinta, Genta, Ganit, Genette, Ginette, Gwynette
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Gennadi's në Facebook. Pozicioni #121181
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga GennadiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gennadi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gennadi? Voto për emrin tënd