Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fredi

Është emri yt Fredi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fred, Frid, Fredo, Freddie, Freddy, Ford, Freed, Fried
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferda, Fryd, Farida, Frieda, Fryda, Furat, Firda, Freeda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3625 Fredi's në Facebook. Pozicioni #13143
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FrediPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fredi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fredi? Voto për emrin tënd