Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Fergie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Fergie.
Është emri yt Fergie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fearghas
Djem me tinguj të ngjashëm:Faris, Frigyes, Fares, Frasco, Frici, Fabricio, Fraze, Farook
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freja, Firoza, Fayruz, Farika, Freesia, Farica, Firuzeh, Fraukje
Vlerësimi:
5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2775 Fergie's në Facebook. Pozicioni #16152
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga FergiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fergie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fergie? Voto për emrin tënd