Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fardi

Është emri yt Fardi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fred, Frid, Fredo, Freddie, Freddy, Ford, Freed, Fried
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferda, Fryd, Farida, Frieda, Fryda, Furat, Firda, Freeda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Fardi's në Facebook. Pozicioni #109851
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FardiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fardi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fardi? Voto për emrin tënd