Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evija

Është emri yt Evija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Efisio, Epco, Epke, Evak, Eapke, Epeüs, Ephesius, Evza
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evis, Evike, Eefje, Evika, Ebbegie, Eefke, Ebbigje, Ephesus
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1020 Evija's në Facebook. Pozicioni #33676
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga EvijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evija? Voto për emrin tënd