Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Evika

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Evika.
Është emri yt Evika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Efisio, Epco, Epke, Evak, Eapke, Epeüs, Ephesius, Evza
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evis, Evike, Evija, Eefje, Ebbegie, Eefke, Ebbigje, Ephesus
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Evika's në Facebook. Pozicioni #170378
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga EvikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evika? Voto për emrin tënd