Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Efisio

Është emri yt Efisio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Epco, Epke, Evak, Eapke, Epeüs, Evza, Ephesius, Ebisu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evis, Evike, Evija, Eefje, Evika, Ebbegie, Eefke, Ebbigje
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Efisio's në Facebook. Pozicioni #109911
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga EfisioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Efisio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Efisio? Voto për emrin tënd