Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Engelberth

Është emri yt Engelberth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Engelbert, Englebert, Engelbart, Engelfriet, Englbehrt, Engelberto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Engelberta, Engleberta, Engelbertha, Engelbarta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Engelberth's në Facebook. Pozicioni #215406
Kategoritë:
Komente nga EngelberthPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Engelberth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Engelberth? Voto për emrin tënd