Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Engelbarta

Është emri yt Engelbarta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Engelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Engelbert, Englebert, Engelbart, Engelfriet, Englbehrt, Engelberth, Engelberto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Engelberta, Engleberta, Engelbertha
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga EngelbartaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Engelbarta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Engelbarta? Voto për emrin tënd