Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Engelberta

Është emri yt Engelberta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Engelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Engelbert, Englebert, Engelbart, Engelfriet, Englbehrt, Engelberth, Engelberto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Engleberta, Engelbertha, Engelbarta
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Engelberta's në Facebook. Pozicioni #1226126
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EngelbertaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Engelberta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Engelberta? Voto për emrin tënd