Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Engelbert

Është emri yt Engelbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Engelbart, Engelbarta, Engelberta, Engelbertha, Engelbertina, Engelbertus, Englebert, Ingelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Englebert, Engelbart, Engelfriet, Englbehrt, Engelberth, Engelberto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Engelberta, Engleberta, Engelbertha, Engelbarta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2650 Engelbert's në Facebook. Pozicioni #16702
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga EngelbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Engelbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Engelbert? Voto për emrin tënd