Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Engelbart

Është emri yt Engelbart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Engelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Engelbert, Englebert, Engelfriet, Englbehrt, Engelberth, Engelberto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Engelberta, Engleberta, Engelbertha, Engelbarta
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Engelbart's në Facebook. Pozicioni #524471
Kategoritë:
Komente nga EngelbartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Engelbart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Engelbart? Voto për emrin tënd